• Je možné u Vás objednať aj tovar , ktorý nie je vo Vašej ponuke a my o ňom vieme?
  • Aké účinky má Zelený jačmeň?
  • Čo je Chlorella pyrenoidosa?
  • Je u Vás možný aj osobný odber?
  • Kde sa nachádza vaša predajňa a aké máte otváracie hodiny?
  • Ako objednávať mäso?

ODPOVEDE:

Je možné u Vás objednať aj tovar , ktorý nie je vo Vašej ponuke a my o ňom vieme?

Samozrejme, každej požiadavke sa venujeme a aj tovar, ktorý momentálne nie je v našej ponuke, Vám na požiadame zaobstaráme a dodáme.

Aké účinky má Zelený jačmeň?

Podľa výsledkov výskumu pomáha výťažok z mladého jačmeňa v boji s rôznymi chorobami vrátane artritídy, astmy, kožných problémov, obezity, chudokrvnosti, zápchy, impotencie, problémov krvného obehu, cukrovky, chorôb srdca, rakoviny, vysokej hladiny cholesterolu a problémov s obličkami.

Čo je Chlorella pyrenoidosa?

Chlorella pyrenoidosa – jednobunečná sladkovodná riasa s najvyšším obsahom chlorofylu, vďaka čomu dostala pomenovanie Chlorella. Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buniek, ktoré sa podieľajú na ozdravení nášho tela. Chlorella nám odovzdáva kompletné spektrum výživných látok i energiu všetkých prírodných živlov. Pestuje sa v teplom klimatickom pásme a tam načerpanou energiou prehrieva ľudský organizmus.

Užitočné vlastnosti chlorelly sú odbornou verejnosťou sledované už od roku 1890. Chlorella pyrenoidosa je nezávisle (priebežne) testovaná japonskými kontrolnými úradmi – má minimálne 76% a vyššiu stráviteľnosť.

Je u Vás možný aj osobný odber?

Osobný odber je možný, ale v rámci Bratislavy rozvážame zadarmo.

Kde sa nachádza vaša predajňa a aké máte otváracie hodiny?

Predajňa na Živnostenskej ul.č.4 je zrušená.

Ako objednávať mäso?

Biomäso je len na objednávku. Objednávky sa prijímajú do jedného dňa v týždni (podľa dodávateľa, upresnené v oddelení biomäso)  odber je ďaľší týždeň. Podľa dodávateľa sa objednáva mäso v týždňovom alebo dvojtýždňovom cykluse.